projekty wnętrz

Skoro jesteś na tej stronie, to prawdopodobnie szukasz pomocy przy urządzeniu mieszkania.

To świetnie się składa!

Jestem projektantem wnętrz i za chwilę dowiesz się, jak mogę Ci pomóc.

Skończyłam Wydział Architektury na Politechnice Wrocławskiej - tym samym stając się magistrem inżynierem architektem. Od zawsze jednak pasjonowały mnie wnętrza, dlatego już podczas studiów pracowałam przy projektach mieszkań. W czerwcu 2017 roku postanowiłam zacząć pracować na własny rachunek i założyłam firmę o "enigmatycznej" nazwie "Biuro Projektowe Architektury Wnętrz Justyna Janiuk" ;)

zdjęcie: Daria Rosiecka - Vademecum Stylu za uprzejmością Domar - Galeria Wnętrz 

Kontakt:
Justyna Janiuk
kontakt@juzjawasurzadze.pl
 Facebook

UWAGA - BRAK TERMINÓW NA ROK 2019
NAJBLIŻSZY TERMIN - STYCZEŃ 2020

W związku z tym, że nie mieszkam w Polsce, mogę zaoferować Ci wyłącznie projekt zdalny. Pracujemy mailowo, czasami telefonicznie, lub przez skype. Nie musisz się obawiać - od dwóch lat prowadzę działalność w ten sposób i moim klienci są bardzo zadowoleni. Dzięki temu proces projektowy możesz dopasować do swojego cyklu dnia i nie musisz organizować czasu na wielogodzinne spotkania!

Aktualnie możesz u mnie zamówić projekt funkcjonalny lub koncepcyjny. Możesz też zlecić mi koncepcję stylistyczno - kolorystyczną lub koncepcję zmian deweloperskich w mieszkaniu z rynku pierwotnego. 


Projekt funkcjonalny

W skład projektu wchodzą:
 • rozpoznanie preferencji i potrzeb klienta
 • projekt ścian
 • koncepcja rozmieszczenia mebli (w niektórych przypadkach 2 - 3 koncepcje)
Oto, co otrzymasz, wybierając projekt funkcjonalny:


Projekt koncepcyjny

W skład projektu koncepcyjnego wchodzą:
 • rozpoznanie preferencji i potrzeb klienta
 • projekt funkcjonalny (czyli rozmieszczenie ścian i mebli)
 • moodboard (tablica z propozycjami mebli i materiałów wykończeniowych oraz zdjęciami inspiracyjnymi) dla każdego projektowanego pomieszczenia 
 • projekt 3D 
 • wizualizacje każdego projektowanego pomieszczenia
 • schematy zabudowy kuchennej i ogólne schematy łazienki
Oto, co otrzymasz, wybierając projekt koncepcyjny:

1. Projekt funkcjonalny


2. Moodboard

3. Projekt 3D4. Wizualizacje

5. Schematy zabudowy
Do obu projektów możesz dodatkowo zamówić schemat elektryki (gniazda, oświetlenie i łączniki)Koncepcja stylistyczno - kolorystyczna

W skład koncepcji wchodzą:
 • rozpoznanie preferencji i potrzeb klienta
 • paleta kolorystyczna
 • moodboard z propozycjami mebli i materiałów wykończeniowych oraz zdjęciami inspiracyjnymi 
Oto, co otrzymasz, wybierając koncepcję stylistyczno - kolorystyczną:

1. Paleta kolorów


2. Moodboard


Konsultacja możliwości zmian deweloperskich i potencjału mieszkania

Zupełna nowość wśród moich usług - jeśli zastanawiasz się, czy wybrane przez Ciebie mieszkanie z rynku pierwotnego sprosta wymaganiom Twoim i Twojej rodziny, możesz zamówić u mnie konsultację, której efektem będzie schematyczny projekt funkcjonalny mieszkania w kilku wersjach.

Zastanawiasz się, czy uda się wygospodarować dodatkowy pokój/garderobę/drugą łazienkę w mieszkaniu, które masz na oku? Czy zmieści się tam Twoja wymarzona lodówka dwudrzwiowa?  Konsultacja to idealny sposób na określenie realnego potencjału wybranego mieszkania.


To nie do końca to, czego potrzebujesz? Chcesz powiększyć lub zmniejszyć zakres projektu? Napisz na kontakt@juzjawasurzadze.pl - na pewno coś wymyślimy.

Jak wygląda praca nad projektem?

Wyślij do mnie maila (kontakt@juzjawasurzadze.pl) lub wiadomość na Fanpage'u. W wiadomości zaznacz, o jakie pomieszczenie (lub pomieszczenia) chodzi oraz jaki zakres projektu Cię interesuje. Idealnie będzie, jeśli dołączysz plan mieszkania lub odręczny rysunek pomieszczenia z wymiarami (spokojnie, nie musi to być dzieło sztuki - byle był czytelny) - dzięki temu od razu będę mogła wycenić Twój projekt. Bardzo przydatne dla mnie będzie również kilka słów o stylu, jaki podoba Ci się we wnętrzach lub 3-4 zdjęcia inspiracyjne. Dzięki temu od razu będę wiedzieć, o czym rozmawiamy.

Wycena oczywiście nic Cię nie kosztuje. No, może oprócz przygotowania wiadomości.

Jeśli przedstawiona przeze mnie cena oraz zakres będą Ci odpowiadać, przygotuję dla Ciebie umowę. Nie ma żadnego pośpiechu - wyślę Ci wzór do przejrzenia, a jeśli coś będzie niejasne - wszystko wytłumaczę. Podpisaną umowę wyślesz mi mailem (w formie skanu) - nie ma potrzeby spacerować na pocztę.

W przypadku nieruchomości, które są jeszcze w budowie, niezbędny będzie projekt techniczny od dewelopera. 

Następnie poproszę Cię o wypełnienie dwóch krótkich ankiet dot. Twoich preferencji w zakresie kolorystyki, stylistyki i stylu życia. Twoje odpowiedzi będą stanowiły dla mnie podstawę do pierwszego kroku - stworzenia projektu funkcjonalnego dla każdego projektowanego pomieszczenia.


Tu zaczynamy właściwy proces projektowy. Ustalamy rozkład mebli, sprzętów i sanitariatów, na prostym schemacie 2D. Ten krok pomoże zapobiec wielu poprawkom na dalszych etapach i oszczędzi Twój czas. Po zaakceptowaniu tych rysunków, poproszę Cię o wpłatę pierwszej transzy - 50% wartości projektu.

Teraz nadszedł moment na moją propozycję dotyczącą stylu i kolorystyki. Dla każdego projektowanego wnętrza przygotowuję moodboard, w którym zawieram paletę kolorów, przykładowe rozwiązania, proponowane meble i dodatki. To bardzo ważny etap - zatwierdzone moodboardy będą stanowiły podstawę dla właściwego projektu.

Etap przygotowań mamy już za sobą - teraz czas na właściwy projekt! Średnio po tygodniu będę miała dla Ciebie pierwsze propozycje - w formie opisu, widoków 3D z projektowanego pomieszczenia oraz, jeśli to konieczne, rysunków technicznych. Cały proces projektowy odbywa się mailowo, więc zajmujesz się nim kiedy i skąd chcesz - możesz nawet siedzieć na wakacjach na Bali.

Czas trwania procesu projektowego uzależniony jest od sprawności komunikacji i ilości poprawek. Nie określam maksymalnej ilości modyfikacji - uważam, że każdy, kto ze mną współpracuje, powinien być zadowolony z ostatecznej wersji projektu. Zaprojektowanie całego mieszkania trwa zwykle około trzech - czterech miesięcy. Nie będę Cię czarować, że zdążymy w tydzień - podejmowanie decyzji, nanoszenie poprawek, renderowanie, picie kawy - to wszystko trwa.

W momencie, kiedy zaakceptujesz wszystkie wnętrza, poproszę Cię o wpłacenie drugiej połowy umówionej kwoty. Po zaksięgowaniu wpłaty przygotuję dla Ciebie wizualizacje - w liczbie niezbędnej do pokazania całego wnętrza. W zależności od rodzaju pomieszczenia i użytych rozwiązań, liczba ta będzie się różnić. W ostatnim etapie otrzymujesz również ogólny schemat łazienki oraz zabudowy kuchennej (wystarczający do wyceny u stolarza lub w IKEA). Jeśli zakres projektu obejmował także projekt elektryki, otrzymasz go ode mnie także razem z wizualizacjami.

Wszystkie dodatkowe usługi oraz zmiany w zakresie projektu są spisywane w formie aneksu do umowy, po ustaleniach i wycenie. Cena za projekt w zakresie, jaki ustalisz ze mną na początku, nigdy nie ulegnie zmianie - od początku wiesz, ile zapłacisz. 

Jeszcze jedna, ważna wiadomość - nie oferuję projektów z nadzorem (czyli nie nadzoruję przebiegu remontu i prac wykończeniowych w mieszkaniu).

W kontaktach z klientami cenię sobie szczerość i bezpośredniość. Projekt to wynik naszej wspólnej pracy, dlatego staram się nie tworzyć niepotrzebnego dystansu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - po prostu napisz. Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości :)


Justyna Janiuk
kontakt@juzjawasurzadze.pl
 Facebook

Uwaga - wszystkie wyceny są aktualne przez 6 miesiący od otrzymania estymacji kosztów.


Nie jesteś pewien, czy chcesz współpracować właśnie ze mną? Zobacz kilka recenzji od moich klientów:


"Zdecydowanie polecamy współpracę z Justyną - dzięki niej mamy projekt, o jakim zawsze marzyliśmy, ale nie potrafiliśmy go samodzielnie dopracować :) Świetna organizacja pracy, nowatorskie pomysły i piękne wizualizacje to tylko niektóre z zalet takiej współpracy. Szczerze polecamy wszystkim, którzy chcą, aby ich wnętrza były praktyczne, ale jednocześnie stylowe" - Basia i Dominik

"Projekty Pani Justyny zwróciły moją uwagę wśród miliona innych, wydawały się być nieprzesadzone, a jednocześnie ciekawe i takie inne od większości, z którymi się zetknęłam w sieci. I pomimo, iż miało obyć się bez projektanta, postanowiłam zmienić zdanie i napisać do Pani Justyny. Szybka pozytywna odpowiedź, kilka tygodni pracy i ostatecznie piękna, spójna aranżacja dopasowana do moich potrzeb i oczekiwań. Pani Justyna ma mnóstwo genialnych pomysłów, jest na bieżąco z najnowszymi trendami, ale co najważniejsze, potrafi  doskonale wyczuć upodobania klienta, nawet jeśli on sam nie do końca wie czego chce. Jeśli trzeba coś klientowi wyperswadować, pani Justyna robi to delikatnie acz skutecznie i ostatecznie wiem, że racja jest po jej stronie :) Wszystko jest na bieżąco konsultowane, a końcowe wizualizacje są bardzo dokładne i świetnej jakości. Zadowolenie 100% :D" - Karolina 

"Współpraca z Panią Justyną to czysta przyjemność! Doskonale odpowiada na oczekiwania klientów: bierze pod uwagę ich zdanie i preferencje, ale ma głowę pełną ciekawych i nietypowych pomysłów, z których warto korzystać, bo sprawiają, że wnętrze jest wyjątkowe. Kontakt mailowy jest doskonały, Pani Justyna odpowiada na wiadomości bardzo szybko i szczegółowo. Szczerze polecam jej usługi!" - Katarzyna 

"Zdecydowałam się na projekt koncepcyjny mojego 40-metrowego mieszkania szukając dobrego pomysłu na wnętrze. Justyna bardzo dobrze odczytała moje potrzeby i postarała się uwzględnić moje małe mieszkaniowe marzenia :)
Rozumiałyśmy się na tyle dobrze, że byłam pewna, że znajdziemy wspólne, dobre rozwiązanie. Justyna była otwarta na moje pomysły, ale również nie bała się powiedzieć kiedy coś po prostu nie miało sensu.
W trakcie realizacji projektu, kiedy to mnie goniły terminy, a decyzja poganiała kolejną decyzję, która musiała być podjęta na wczoraj, Justyna reagowała szybko i wykazywała się ogromną elastycznością przeorganizowując kolejność wykonywania projektu. Zawsze służyła radą i rozwiewała moje wątpliwości odpowiadając na każde pytanie. Podsyłała kolejne rozwiązania, które odpowiadały moim potrzebom, jak i uwzględniały niespodziewane problemy pojawiające się podczas remontu. Otrzymałam wsparcie na każdym etapie projektu i remontu, a wszystkie uzgodnienia pojawiały się na mojej skrzynce mailowej w umówionym terminie." - Żaneta 

Nie bierz kota w worku - zobacz przykładowe projekty poniżej oraz w cyklu BIURO PROJEKTOWE.

Elegancki salon z aneksem i antresolą

Sypialnia etno
Stonowana kuchnia

Zielony pokój dziecięcy


Błękitna kuchnia

Elegancka łazienka z butelkową zielenią


Salon z oryginalnym sufitem podwieszanymPrzedpokój z szafą z wysuwanym siedziskiem


Bardzo kolorowa strefa dzienna


Łazienka z niebieskim sufitem


Industrialna strefa dziennaKuchnia z granatowym sufitem


Toaleta z geometryczną tapetą

Justyna Janiuk
kontakt@juzjawasurzadze.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...