o mnie

Cześć, jestem Justyna i to ja piszę najbardziej przystępnego bloga wnętrzarskiego w sieci!


Z zawodu jestem architektem wnętrz. Z wykształcenia architektem od budynków. Poza godzinami pracy - hiperkreatywnym wolnym strzelcem, który uwielbia spędzać czas na powietrzu. Nieustannie staram się znaleźć balans pomiędzy byciem odpowiedzialnym przedsiębiorcą i uduchowionym hipisem.

Te poszukiwania przywiodły mnie na Gran Canarię - przepiękną wyspę na Oceanie Atlantyckim. Zamiana Wrocławia na Las Palmas była niewątpliwie momentem przełomowym w moim życiu - mieszkanie na tropikalnej wyspie było (podobnie jak zostanie projektantem) moim marzeniem od dziecka. To miejsce ma niesamowitą atmosferę i społeczność, która inspiruje mnie każdego dnia. No i oczywiście cudowną pogodę, która umożliwia jeżdżenie na desce, pływanie i praktykowanie jogi na plaży praktycznie codziennie.

Co jeszcze musisz o mnie wiedzieć? Na pewno to, że kocham kolory - uwielbiam bawić się nimi i łączyć je w nietuzinkowe palety. Robię to zarówno w pracy, jak i podczas czasu wolnego - malując i tworząc różne projekty DIY. Zdarza mi się lepić z masy, szyć, robić biżuterię i rysować. Próbowałam chyba wszystkich możliwych technik - od decoupage'u po grafikę komputerową.

Ujście dla moich potężnych pokładów kreatywnej energii znalazłam też w projektowaniu wnętrz. Od prawie dwóch lat z sukcesem prowadzę zdalnie swoje biuro i tworzę komfortowe i piękne przestrzenie życiowe dla moich klientów. Jeszcze dłużej - bo już od 2014 roku prowadzę tego bloga, który pomógł tysiącom ludzi urządzić stylowe, wygodne wnętrza.

Uważam, że żeby stworzyć ciekawe mieszkanie, wcale nie trzeba kupować jedynych w swoim rodzaju mebli z najwyższej półki - wystarczy mieć tyle odwagi, by znane elementy połączyć w nowy, oryginalny sposób. I już! Oto największa tajemnica dobrze zaprojektowanego wnętrza. No dobra - warto też znać kilka zasad ergonomii, by pomieszczenie było nie tylko ładne, ale i wygodne. Na szczęście wszystkie niezbędne informacje możesz znaleźć na tym blogu oraz w poradniku, który otrzymasz po zapisaniu się do newslettera.Nazywam swojego bloga przystępnym nie bez powodu - nie znajdziesz tu propozycji lamp za miliony monet ani przeglądu trendów z targów w Mediolanie. Opieram swoje pomysły na wnętrzarskich sieciówkach i rozwiązaniach, które z łatwością możesz przenieść do swojego wnętrza. W ten sam sposób projektuję mieszkania moich klientów - uważam że luksusowe meble czy płytki ściągane na specjalne zamówienie z Portugalii nie są konieczne do tego, by stworzyć zachwycające wnętrze. Niezbędny jest za to pomysł, trochę odwagi i doświadczenia. Tym ostatnim dzielę się z Tobą na stronach tego bloga :)

Jeśli masz ochotę poznać mnie bliżej, zaglądnij na mojego Instagrama i Facebooka lub skrobnij mi maila na kontakt@juzjawasurzadze.pl

Do zobaczenia!
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...