sobota, 31 grudnia 2016

2016/2017 - Co było, co będzie?

No i już. Mamy ostatni dzień 2016 roku.

Niektórzy mówią, że ten rok przeleciał szybciej niż kierowca beemki na czerwonym. Inni za to chcieli żeby jak najszybciej się skończył. Nie opowiem się po żadnej stronie - dla mnie był super. Taki, jaki był. Obfity zarówno w ciężką pracę, jak i w beztroski czas odpoczynku. W wiele pierwszych razów i mnóstwo powrotów do rzeczy, które kiedyś mnie cieszyły. Nie zmieniłabym ani jednego dnia. Po prostu był dla mnie dobry.

Zachęcona pojawiającymi się od kilku dni wpisami na moich ulubionych blogach, postanowiłam zrobić pierwsze podsumowanie roku u siebie. Sama byłam ciekawa jakie posty najchętniej czytaliście, ogromną radość sprawiło mi także zestawienie wszystkich osiągnięć blogowych z tego roku. Jesteście ciekawi co mi wyszło? 

 


Co mi się udało?

Zmieniłam nazwę bloga i przeszłam na domenę z końcówką .pl

Pierwsza nazwa bloga nie była do końca fortunna - ciężko się ją wymawiało i tak naprawdę mało ludzi kojarzyło ją poprawnie. Wymyślenie nowej zajęło mi naprawdę dużo czasu, ale teraz, po trzech miesiącach pisania pod nazwą Już ja was urządzę wiem, że to jest dokładnie to, czego szukałam :) Przejście na własną domenę również dużo mi dało - teraz mogę szybko przedyktować komuś adres, a prawdopodobieństwo pomyłki zdecydowanie zmalało! 

Stworzyłam cykl, w którym projektuję Wasze wnętrza

Jestem strasznie dumna z tego projektu. Nie tylko daje on Wam możliwość skorzystania z fachowej wiedzy zupełnie za darmo, ale także inspiruje Was do zmian w mieszkaniach. A wiecie, że Pani Monika z pierwszego postu przemalowała swoją ścianę na kolor, który jej zaproponowałam? I podobno świetnie im się z tym kolorem mieszka!
ps. Zapisy wciąż są otwarte! Więcej info tutaj.

Zrezygnowałam z szukania pracy na etacie, żeby całkowicie poświęcić się blogowi i własnym projektom

SERIO. To była jedna z najważniejszych decyzji w tym roku i ogromnie się cieszę, że ją podjęłam. Od jutra oficjalnie jestem bezrobotna, a od świąt pracuję w domu, nad swoimi projektami. I wiecie co? Jest super. Na pewno przełoży się to na ilość i jakość kontentu na blogu. Jupi!

Byłam pierwszy raz na konferencji blogowej

Ogromny event, dużo ludzi znanych z internetu i biedna, mała, samotna ja. Na początku było strasznie, na szczęście Marta przygarnęła mnie pod swoje skrzydła i z jej pomocą udało mi się jakoś odnaleźć. To był początek świetnej przyjaźni!  
Przebiliście 500 like'ów na Facebooku

Tego dnia chciałam skakać pod sufit! Bardzo się cieszę, że już tyle Was się tam zebrało. A liczba ciągle rośnie!

5 najpopularniejszych postów z 2016 roku


9 najpopularniejszych zdjęć na Instagramie

Jak niektórzy z Was wiedzą, swoim prywatnym życiem najchętniej dzielę się w formie zdjęć na Instagramie. Największą popularnością cieszy się kot Leon, zaraz potem lody z danonków i praca magisterska. To właściwie idealnie podsumowuje najważniejsze fragmenty 2016 roku. Nieźle :)


Tak wyglądał 2016 rok. Co dalej?

Plany na 2017

Regularne pisanie o tym, co najbardziej Was interesuje
 
Jak wspominałam wyżej, mogę teraz maksymalnie skupić się na blogu, a co za tym idzie zaproponować Wam więcej treści o najwyższej jakości. Mam mnóstwo pomysłów i planów, więc wyglądajcie nowości!Przejście na Wordpress'a, żeby móc bardziej panować nad blogiem

Ostatnia awaria z komentarzami pod postem i wersją mobilną strony przelała czarę goryczy - na początku roku czekają mnie przenosiny na Wordpress, więc blog może przez kilka dni wyglądać jak kupa. Ale dacie radę, nie? ;)

Wprowadzenie zmian w mieszkaniu, które w notesie są zapisane od ponad roku i udokumentowanie ich na blogu

Rezygnacja z pracy na etacie ma też dodatkowy plus (albo i minus, zależy jak na to patrzeć...) - jestem dużo więcej w domu. To z kolei powoduje, że remont i małe poprawki w mieszkaniu, które grzecznie czekały na swoją kolej, stają się coraz bardziej naglące. To nic - szykuje się dużo materiału na bloga, bo jak się okazało, mój post o łazience naprawdę Wam się spodobał :) 

A Wy macie już plany na 2017 rok? Zawodowe, czy prywatne - jeśli chcesz, podziel się ze mną w komentarzu. Będę trzymać za Ciebie kciuki! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...