środa, 4 listopada 2015

Liebster Blog Awards

Cześć!
Zapraszam was dzisiaj na lekki post. Co może być lepszego w ten zimny, jesienny wieczór? 
Zostałam nominowana przez Polenkę do Liebster Blog Award, który polega na odpowiedzeniu na 11 pytań, a następnie zadaniu własnych i otagowaniu innych blogerów, by odpowiedzieli na wyzwanie. Zwykle nie piszę tu zbyt dużo o sobie (wyjątkiem są posty o organizacji), a dzisiaj macie okazję trochę się o mnie dowiedzieć. Uwaga, zaczynam!1. Co myślałaś o blogach zanim sama zaczęłaś blogować?
Przede wszystkim, że blogowanie to zajęcie, które robi się "w międzyczasie", w przerwie od… prawdziwego życia? Mocno się to zweryfikowało!

2. Skąd czerpiesz inspiracje?
W większości z rozmów z ludźmi. Niekiedy znajomi podczas pogawędek mówią mi "powinnaś napisać o tym na blogu!". Czasem inspiruję się innymi blogami lub Pinterestem.

3. Jakie blogi lubisz najczęściej czytać?
Wnętrzarskie, a jakże! Ale te, które wprowadzają jakiś kontent. Nie przepadam za blogami, które pokazują same zdjęcia nowych zakupów i aranżacji ;) Lubię także te, które traktują o rozwoju osobistym i zarządzaniu czasem.4. Czy napisałaś post, który jest dla Ciebie ważny z różnych powodów? Pochwal się
Dobrym postem jest według mnie ten, o wynajmowaniu mieszkania. Mam nadzieję, że pomogłam lub pomogę nim choćby kilku osobom :)

5. Jaka jest Twoja największa pasja?
Nie mam jednej, jedynej. Pasjonuję się oczywiście architekturą wnętrz, lubię też fitness i podróże. Uwielbiam poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Kiedyś dużo rysowałam, ale teraz brakuje mi czasu.

6. Jaki film polecasz na jesienny wieczór?
Jeśli jeszcze nie widziałeś - Czas na miłość. Ubóstwiam! 

7. W jakim mieście chciałabyś zamieszkać i dlaczego właśnie tam?
NOWY JORK. Ale wcześniej w kilku innych: Londyn - bo kocham go za wielokulturowość i uprzejmość ludzi, Barcelona - ubóstwiam ten styl życia - wesoły, imprezowy, ludzie tam chyba niczym się nie martwią. A Nowy Jork jest po prostu… Nowym Jorkiem. To chyba syndrom american dream ;)

8. Twój sposób na odpoczynek po ciężkim dniu…
Jeżeli dzień jest ciężki fizycznie, to po prostu kładę się szybciej spać, wypijając uprzednio dobrą herbatę. Jeśli jestem zmęczona psychicznie, to lubię pójść na siłownię.9. Wierzysz w cuda? A może go doświadczyłaś?
Jestem zdania, że na wszystko trzeba sobie zapracować.

10. Twój najlepszy okres w życiu to…
Mam nadzieję, że teraz! Studiuję kierunek z moich marzeń, pracuję w zawodzie, mieszkam w mieście, w którym chciałam mieszkać od dziecka, mam własnego kota… Niewiele więcej potrzeba mi do szczęścia. No, może trochę więcej wolnego czasu.

11. Jakiej cechy charakteru najbardziej u siebie nie lubisz?
Perfekcjonizmu, choć powoli się z niego leczę. I druga rzecz, która raczej nie jest cechą charakteru, ale jest niesamowicie denerwująca - nienawidzę w sobie tego, że nie potrafię ocenić ile będą trwać niektóre czynności. I przez to często jestem spóźniona ;)Skoro już odpowiedziałam na pytania, czas, bym zadała swoje…


 1. Co uważasz za swój blogowy sukces?
 2. Co polecisz mi na jutrzejsze śniadanie?
 3. Twój sposób na wolne popołudnie?
 4. Jeśli miałabyś możliwość czytania tylko jednego bloga, który by to był? Nie, nie może być Twój! :P
 5. Czy w dobie Internetu czytasz czasopisma? Jeśli tak to jakie?
 6. Otwarte półki czy zamknięte szafki?
 7. Typ postów których NIE lubisz czytać.
 8. Wymarzony kolor ścian w Twoim pokoju/sypialni.
 9. Z jakiego przyrządu w kuchni nie potrafiłabyś zrezygnować?
 10. Najgorszy pożeracz czasu to..?
 11. Czy lubisz koty? Dlaczego tak?

Do zabawy nominuję: Matkę Paukę, Bosy Dom oraz Stworkowoo :) Łiii!

ps. zdjęcia pochodzą z mojego instagrama. Jeśli jeszcze Cię tam nie było, to serdecznie zapraszam!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...