zacznij tutaj

Cześć, jestem Justyna, a to jest 
najbardziej przystępny blog wnętrzarski w sieci. 
Miło mi, że tu jesteś!

Już ja was urządzę to miejsce pełne inspiracji i porad dotyczących urządzania mieszkania. Udowadniam, że do zaprojektowania komfortowego i pięknego mieszkania nie potrzebujesz wcale grubego portfela ani pięcioletnich studiów architektonicznych. Wystarczy, że mocno tego chcesz.

To blog dla tych, którzy chcą samodzielnie zaprojektować swoje mieszkanie, ale nie do końca wiedzą, jak się za to zabrać. Bez znaczenia, czy odebrałaś właśnie klucze od dewelopera, czy remontujesz mieszkanie w zabytkowej kamienicy - na pewno znajdziesz tu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. 

Jestem architektem wnętrz i prowadzę własne biuro projektowe (więcej o mnie możesz przeczytać tutaj). Zdaję sobie jednak sprawę z tego, że współpraca z architektem to nie jest rozwiązanie dla każdego. Być może nie chcesz zlecać tego zadania innej osobie, lub sparzyłaś się przy poprzednich próbach. Albo też zwyczajnie w Twoim budżecie nie ma miejsca na zatrudnienie architekta. To nic - po to tu jestem. Z pomocą tego bloga jesteś w stanie urządzić komfortowe, poprawne pod względem ergonomicznym i naprawdę piękne mieszkanie. Gwarantuję Ci to!

Jeśli jednak w międzyczasie zmienisz zdanie i postanowisz zatrudnić kogoś do pomocy, to klikając w poniższy obrazek, możesz zapoznać się z moją ofertą.


Od czego zacząć? Najlepiej od przejrzenia kategorii.

 

Zachęcam Cię też do zapisania się do mojego newslettera. Wszyscy subskrybenci dostają na wejściu poradnik "Najważniejsze wymiary w Twoim domu" w którym zawarłam wszystkie informacje, których możesz potrzebować, projektując swoje mieszkanie. To 30 stron bardzo konkretnej wiedzy! Zapisać możesz się w poniższym formularzu.Możesz też polubić mnie na Facebooku i na Instagramie - tam też sporo się dzieje!No i miłego czytania :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...