ZAMÓW PROJEKT WNĘTRZA

Skoro jesteś na tej stronie, to prawdopodobnie szukasz pomocy przy urządzeniu mieszkania.

To świetnie się składa!

Jestem projektantem wnętrz i za chwilę dowiesz się, jak mogę Ci pomóc.

Skończyłam Wydział Architektury na Politechnice Wrocławskiej - tym samym stając się magistrem inżynierem architektem. Od zawsze jednak pasjonowały mnie wnętrza, dlatego już podczas studiów pracowałam przy projektach mieszkań. W czerwcu 2017 roku postanowiłam zacząć pracować na własny rachunek i założyłam firmę o "enigmatycznej" nazwie "Biuro Projektowe Architektury Wnętrz Justyna Janiuk" ;)

zdjęcie: Daria Rosiecka - Vademecum Stylu za uprzejmością Domar - Galeria Wnętrz 

Kontakt:
Justyna Janiuk
kontakt@juzjawasurzadze.pl
Aktualnie możesz u mnie zamówić projekt funkcjonalny lub koncepcyjny. Możesz też zlecić mi metamorfozę istniejącego wnętrza lub koncepcję stylistyczno - kolorystyczną. 


Projekt funkcjonalny

W skład projektu wchodzą:
 • rozpoznanie preferencji i potrzeb klienta
 • projekt ścian
 • koncepcja rozmieszczenia mebli (w niektórych przypadkach 2 - 3 koncepcje)
Oto, co otrzymasz, wybierając projekt funkcjonalny:


Projekt koncepcyjny

W skład projektu koncepcyjnego wchodzą:
 • rozpoznanie preferencji i potrzeb klienta
 • projekt funkcjonalny (czyli rozmieszczenie ścian i mebli)
 • moodboard (tablica z propozycjami mebli i materiałów wykończeniowych oraz zdjęciami inspiracyjnymi) dla każdego projektowanego pomieszczenia 
 • projekt 3D 
 • wizualizacje każdego projektowanego pomieszczenia
 • schematy zabudowy kuchennej i ogólne schematy łazienki
Oto, co otrzymasz, wybierając projekt koncepcyjny:

1. Projekt funkcjonalny


2. Moodboard

3. Projekt 3D4. Wizualizacje

5. Schematy zabudowy
Do obu projektów możesz dodatkowo zamówić schemat elektryki (gniazda, oświetlenie i łączniki)Koncepcja stylistyczno - kolorystyczna

W skład koncepcji wchodzą:
 • rozpoznanie preferencji i potrzeb klienta
 • paleta kolorystyczna
 • moodboard z propozycjami mebli i materiałów wykończeniowych oraz zdjęciami inspiracyjnymi 
Oto, co otrzymasz, wybierając koncepcję stylistyczno - kolorystyczną:

1. Paleta kolorów


2. Moodboard


To nie do końca to, czego potrzebujesz? Chcesz powiększyć lub zmniejszyć zakres projektu? Napisz na kontakt@juzjawasurzadze.pl - na pewno coś wymyślimy.

Jak wygląda praca nad projektem?

Wyślij do mnie maila (kontakt@juzjawasurzadze.pl) lub wiadomość na Fanpage'u. W wiadomości zaznacz, o jakie pomieszczenie (lub pomieszczenia) chodzi oraz jaki zakres projektu Cię interesuje. Idealnie będzie, jeśli dołączysz plan mieszkania lub odręczny rysunek pomieszczenia z wymiarami (spokojnie, nie musi to być dzieło sztuki - byle był czytelny) - dzięki temu od razu będę mogła wycenić Twój projekt.

Wycena oczywiście nic Cię nie kosztuje. No, może oprócz przygotowania wiadomości.

Jeśli przedstawiona przeze mnie cena oraz zakres będą Ci odpowiadać, przygotuję dla Ciebie umowę. Nie ma żadnego pośpiechu - wyślę Ci wzór do przejrzenia, a jeśli coś będzie niejasne - wszystko wytłumaczę. Podpisaną umowę wyślesz mi mailem (w formie skanu) - nie ma potrzeby spacerować na pocztę.

W przypadku nieruchomości, które są jeszcze w budowie, niezbędny będzie projekt techniczny od dewelopera. 

Następnie poproszę Cię o wypełnienie krótkiej ankiety dot. Twoich preferencji w zakresie kolorystyki, stylistyki i stylu życia. Twoje odpowiedzi będą stanowiły dla mnie podstawę do pierwszego kroku - stworzenia projektu funkcjonalnego dla każdego projektowanego pomieszczenia.


Tu zaczynamy właściwy proces projektowy. Ustalamy rozkład mebli, sprzętów i sanitariatów, na prostym schemacie 2D. Ten krok pomoże zapobiec wielu poprawkom na dalszych etapach i oszczędzi Twój czas. Po zaakceptowaniu tych rysunków, poproszę Cię o wpłatę pierwszej transzy - 50% wartości projektu.

Teraz nadszedł moment na moją propozycję dotyczącą stylu i kolorystyki. Dla każdego projektowanego wnętrza przygotowuję moodboard, w którym zawieram paletę kolorów, przykładowe rozwiązania, proponowane meble i dodatki. To bardzo ważny etap - zatwierdzone moodboardy będą stanowiły podstawę dla właściwego projektu.

Etap przygotowań mamy już za sobą - teraz czas na właściwy projekt! Średnio po tygodniu będę miała dla Ciebie pierwsze propozycje - w formie opisu, widoków 3D z projektowanego pomieszczenia oraz, jeśli to konieczne, rysunków technicznych. Cały proces projektowy odbywa się mailowo, więc zajmujesz się nim kiedy i skąd chcesz - możesz nawet siedzieć na wakacjach na Bali.

Czas trwania procesu projektowego uzależniony jest od sprawności komunikacji i ilości poprawek. Nie określam maksymalnej ilości modyfikacji - uważam, że każdy, kto ze mną współpracuje, powinien być zadowolony z ostatecznej wersji projektu. Zaprojektowanie całego mieszkania trwa zwykle około trzech - czterech miesięcy. Nie będę Cię czarować, że zdążymy w tydzień - podejmowanie decyzji, nanoszenie poprawek, renderowanie, picie kawy - to wszystko trwa.

W momencie, kiedy zaakceptujesz wszystkie wnętrza, wyrenderuję dla Ciebie po jednej poglądowej wizualizacji z każdego pomieszczenia i wyślę Ci je do zatwierdzenia. Jeśli nie będziesz mieć żadnych zastrzeżeń, to poproszę Cię o wpłacenie drugiej połowy umówionej kwoty. Po zaksięgowaniu wpłaty przygotuję dla Ciebie resztę wizualizacji - w liczbie niezbędnej do pokazania całego wnętrza. W zależności od rodzaju pomieszczenia i użytych rozwiązań, liczba ta będzie się różnić. W ostatnim etapie otrzymujesz również ogólny schemat łazienki oraz zabudowy kuchennej (wystarczający do wyceny u stolarza lub w IKEA). Jeśli zakres projektu obejmował także projekt elektryki, otrzymasz go ode mnie także razem z wizualizacjami.

Wszystkie dodatkowe usługi oraz zmiany w zakresie projektu są spisywane w formie aneksu do umowy, po ustaleniach i wycenie. Cena za projekt w zakresie, jaki ustalisz ze mną na początku, nigdy nie ulegnie zmianie - od początku wiesz, ile zapłacisz. 

Jeszcze jedna, ważna wiadomość - nie oferuję projektów z nadzorem (czyli nie nadzoruję przebiegu remontu i prac wykończeniowych w mieszkaniu).

W kontaktach z klientami cenię sobie szczerość i bezpośredniość. Projekt to wynik naszej wspólnej pracy, dlatego staram się nie tworzyć niepotrzebnego dystansu. Jeśli masz jakiekolwiek pytania - po prostu napisz. Postaram się rozwiać Twoje wątpliwości :)


Justyna Janiuk
kontakt@juzjawasurzadze.pl
 Facebook

Uwaga - wszystkie wyceny są aktualne przez 3 miesiące od otrzymania estymacji kosztów.


Nie bierz kota w worku - zobacz przykładowe projekty poniżej oraz w cyklu BIURO PROJEKTOWE.

Elegancki salon z aneksem i antresolą

Sypialnia etno
Stonowana kuchnia

Zielony pokój dziecięcy


Błękitna kuchnia

Elegancka łazienka z butelkową zielenią


Salon z oryginalnym sufitem podwieszanymPrzedpokój z szafą z wysuwanym siedziskiem


Bardzo kolorowa strefa dzienna


Łazienka z niebieskim sufitem


Industrialna strefa dziennaKuchnia z granatowym sufitem


Toaleta z geometryczną tapetą

Justyna Janiuk
kontakt@juzjawasurzadze.pl
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...