O MNIEOd dziecka wiedziałam, że chcę być architektem. Powaga! Uwielbiałam jeździć do Ikei i Castoramy, cieszyło mnie pomaganie w remontach w domu, a moim ulubionym zajęciem było przeglądanie magazynów wnętrzarskich. W wieku 15 lat miałam już całkiem pokaźną kolekcję. 

To zostało do dziś. Jestem magistrem architektury. Studiowanie sprawiało mi frajdę - naprawdę! Nic więc dziwnego, że właśnie z tą grupą społeczną identyfikuję się najbardziej. Lubię studenckie podejście do życia - luz, pomysłowość i otwartość. To wszystko znajdziesz w dziale studenckie życie. 

Nie lubię bez sensu wydawać pieniędzy i jestem przeciwna stwierdzeniu, że w pięknym domu muszą znaleźć się przedmioty od designerów (czytaj: drogie). Wiem, że można urządzić mieszkanie tanio i z pomysłem - i właśnie to chcę udowodnić na blogu. Nie będę Ci polecać dywanów za tysiące złotych, ani oryginalnych krzeseł od projektantów. Znajdziesz tu natomiast sporo odniesień do Ikei i mnóstwo pomysłów na odświeżenie mieszkania. Czasem pojawiają się tu też aktualne trendy. 

Od trzech lat ogarniam życie na swoim, i choć mam tylko dwadzieścia kilka lat, idzie mi całkiem nieźle. Razem z Bartkiem i kotem Leonem wynajmujemy 40 metrów kwadratowych w centrum Wrocławia. Pomimo, że nie zawsze wszystko jest idealnie, to zwykle nieźle się bawimy. Z tego powodu na blogu dzielę się z Tobą tym, co już wiem. W taki sposób powstają posty dla początkujących pań i panów domu - skoro ja dałam radę, to i Ty możesz!  

Czasem jestem zmęczona architekturą, wnętrzami i organizacją. To właśnie wtedy powstają posty pisane na marginesie. Mam nadzieję, że i te wpisy przypadną Ci do gustu. Jeśli jesteś tu tylko z powodu wnętrz - po prostu je zignoruj :) 


Jestem Justyna - miło Cię poznać!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...