JUŻ JA WAM URZĄDZĘ TO WNĘTRZE

Cześć!

ZGŁOSZENIA DO PROGRAMU JUŻ JA WAM URZĄDZĘ TO WNĘTRZE ZBIERAM DO 14.05.2017r! 


Masz w swoim mieszkaniu pomieszczenie, na które nie możesz patrzeć? Chcesz małym kosztem osiągnąć duży efekt? Potrzebujesz kogoś, kto pomoże Ci to ogarnąć?

Nie mogłeś trafić lepiej.

Wypełnij zgłoszenie, wyślij na kontakt@juzjawasurzadze.pl i czekaj na odpowiedź. Najciekawsze metamorfozy opublikuję na blogu, jednak żadne kompletne zgłoszenie nie pozostanie bez odzewu!

Co zyskujesz?

Jeśli Twoje zgłoszenie trafi na bloga, w poście ujęte zostaną koncepcyjny projekt 3D, proponowana paleta kolorystycznainspiracje i ogólne zalecenia. Musisz jednak pamiętać, że nie jest to dokładny projekt, a koncepcja. Nie będę więc projektować nowej zabudowy kuchennej lub rozmieszczenia sanitariatów w łazience. Ok?

Jeśli natomiast nie wybiorę Twojego wnętrza do postu, i tak otrzymasz odpowiedź zawierającą ogólne zalecenia oraz inspiracje. Czasem do maila dorzucę moodboard, czasem linka do konkretnego mebla. Tego nie określam z góry, ponieważ każdy problem jest inny.

Dobra, to gdzie możesz się zapisać?

Żeby wziąć udział w programie, wyślij do mnie maila na kontakt@juzjawasurzadze.plTylko tyle. W mailu jednak musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania, które znajdziesz poniżej. Jedynie kompletne zgłoszenia zostaną rozpatrzone. \


1. Co to za wnętrze? Dlaczego chcesz je zmienić?
Podaj mi wymiary pomieszczenia i opisz funkcje, jakie pełni.

2. Co najbardziej przeszkadza Ci w tym pomieszczeniu?
Irytuje Cię kolor ścian? A może to ta stara, skrzypiąca kanapa? 

3. Który element z tego wnętrza jest dla Ciebie ważny lub Ci się podoba?
To biurko to pamiątka po dziadku? A może dobrze czujesz się w tej kolorystyce i nie chcesz jej zmieniać?

4. Jaki budżet przewidujesz na odświeżenie?
Choć ja hołduję zasadzie – im taniej, tym lepiej, muszę wiedzieć ile pieniędzy chcesz przeznaczyć na metamorfozę

5. Pokaż mi, co Ci się podoba!
Opisz styl, wyślij linka do inspiracji lub załącz je do maila.

6. Załącz zdjęcia wnętrza!
Proszę, postaraj się zrobić takie zdjęcia, żeby uchwycić jak najwięcej. Poczekaj na słoneczny dzień, jeśli Twoje wnętrze jest ciemne. Wypij kawę, żeby nie trzęsły Ci się ręce. Po prostu zrób wszystko, żeby zdjęcia były jak najlepsze! 

I już. Sprawdź raz jeszcze, czy Twoje załączniki się zapisały i możesz klikać „wyślij”. W zależności od ilości zgłoszeń, odpowiedź nadejdzie do Ciebie szybciej, lub później. Jeśli przyjdzie Ci dłużej poczekać, nie martw się – dam Ci znać :) O końcu zbierania zgłoszeń poinformuję na blogu i fanpage’u.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...