piątek, 2 października 2015

Sto fanów InteriorSmoothie - konkurs!

Ostatnio na fanpagu świętowałam setnego fana! Nie macie pojęcia, jak ogromną radością jest dla mnie widzieć, że interesuje was to, co piszę :) Dlatego też, żeby uczcić ten (było nie było) sukces, postanowiłam zorganizować niewielki konkurs. Ciekawi, co będzie trzeba zrobić? Zapraszam niżej ;)Postanowiłam, że wyboru zwycięzcy nie pozostawię ślepemu losowi. Dlatego też, żeby wziąć udział w konkursie, trzeba będzie odpowiedzieć na pewne pytanie. Osoba, której komentarz jury (w składzie Justyna, Bartosz i Gruszka) uzna za najciekawszy, najbardziej oryginalny - wygrywa. 

No dobra, a co z nagrodą? Przecież sam fejm to nie wszystko ;) Długo zastanawiałam się, co mogłoby być dla was kuszące, a przede wszystkim - przydatne. No i wreszcie wymyśliłam!

Kojarzycie HAND LETTERING? Założę się, że większość z was o nim słyszała. To taka nowoczesna kaligrafia - powrót do pięknego pisania odręcznego. Literom często towarzyszą subtelne rysunki lub wywijasy. Hand lettering możemy zobaczyć na różnych plakatach, kartkach okolicznościowych i motywacyjnych rysunkach, których mnóstwo jest na Tumblrze i Pintereście. Niektóre kawiarnie dopieszczają też w taki sposób swoje menu lub reklamy. Tak jak tutaj:

źródło: Pinterest

Niektóre z koleżanek blogerek także zainteresowały się tą "sztuką". U Aliny możecie znaleźć wyzwanie z handletterngiem, a u Marty na Instagramie mnóstwo świetnych realizacji. Warto wejść, choćby żeby pocieszyć oczy!

Zauważyłam, że kaligrafia staje się coraz bardziej popularna, stąd mój pomysł na nagrodę: dla osoby, której komentarz zostanie ogłoszony najciekawszym, przygotowałam taki oto zestaw:


Nagroda składa się z czterech elementów: Trzech pisaków (jeden ze ściętą końcówką, udającą wzór stalówki, jeden z końcówką pędzelkową, do "zawijasowych" fontów, i zwykły cienkopis do szczegółów) oraz szkicownika formatu A5, z twarda okładką i lekko beżowymi kartkami. To zestaw, który wystarczy każdemu początkującemu kaligrafowi! 
Wiecie, co jeszcze jest fajne? Nawet, jeśli nie masz zamiaru uczyć się handletteringu, ani nie jesteś pasjonatem kaligrafii, ten zestaw może Ci się przydać. Nie powiecie mi, że nie korzystacie na co dzień z przeróżnych pisaków... Szkicownik natomiast z powodzeniem może stać się notatnikiem lub kalendarzem - zapewniam, mam taki sam, tylko w mniejszym formacie i nie rozstaję się z nim na krok :)Zasady konkursu
  1. Odpowiedz w komentarzu pod tym postem na pytanie konkursowe (nie na facebooku!)
  2. Jeśli jesteś anonimkiem - zostaw swój email
  3. Polub mój fanpage - nie jest to obowiązkowe, ale będzie mi bardzo miło :)
  4. Udostępnij grafikę konkursową dalej - może ktoś z Twoich znajomych też się z nami pobawi?


Skoro już znacie zasady, wiecie, jakie nagrody na was czekają, czas na ogłoszenie zadania konkursowego:

Wyobraź sobie, że wchodzisz do pokoju - ma on szare ściany, a na podłodze są zwykłe panele w kolorze chłodnego drewna. Jak go urządzisz? Jak według Ciebie powinien wyglądać, jaki nastrój powinien w nim panować? Nie ma żadnych ograniczeń - pokój ten nie ma z góry nadanej funkcji, ani wymiarów - wszystko to zależy od Waszej wyobraźni!


Odpowiedź może być tekstem, może być moodboardem lub zlepkiem zdjęć - co tylko chcecie. Co ważne - nie ma preferowanej formy odpowiedzi - może wygrać zarówno sam tekst jak i ten ze zdjęciami. Wszystko zależeć będzie od oryginalności pomysłu na zaaranżowanie tego wnętrza.


Będzie mi strasznie miło, jeśli przy okazji polubicie mój fanpage :)


Konkurs trwa od dzisiaj (2.10.2015) do 16 października. Wyniki zostaną ogłoszone w niedzielę, 18 października. 

Tutaj znaleźć można regulamin konkursu. 


No to co, działacie? :)


Wyniki konkursu

Wybaczcie małą obsuwę, musiałam skonsultować swój wybór z resztą jury... Ale teraz mogę już oficjalnie napisać, że nagrodę w pierwszym konkursie Interiorsmoothie zdobywa...

Ewa Olborska!

Gratuluję i pędzę skrobać maila z powiadomieniem o wygranej :) Dzięki za udział w konkursie, dziewczyny! :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...