środa, 24 grudnia 2014

Świątecznie


Zapraszam was do odłożenia na chwilkę lepienia uszek i mieszania w garze z barszczem, a w zamian zrobienia sobie kawy i przegryzienia świątecznego piernika. Na pewno wasze mieszkania są już cudownie ozdobione, prezenty zapakowane, a wigilijne ubranie wyprasowane...
Od wczoraj jesteśmy już na świątecznej przerwie. Postanowiłam na te kilka dni oderwać się od swoich uczelnianych problemów, zapomnieć o brakach w pracy inżynierskiej i po prostu cieszyć się spotkaniem z rodziną. Ten post jest też ostatnią aktywnością internetową do końca świąt (no, nie liczę instagrama...). Wam też życzę spokojnych, rodzinnych świąt, najedzonych brzuszków, pięknych prezentów i chwilki wytchnienia od codzienności :)

A teraz zapraszam na kilka zdjęć z naszego studenckiego mieszkanka, skromnie ozdobionego na czas świąt. 
Wszystkie ozdoby zostały wykonane przez nas własnoręcznie, gałązki znalazłam na dworze, uwinęłam z nich wianuszek na świecę i przygotowałam osłonkę na malutką gwiazdę betlejemską. Pomalowałam je białą farbą akrylową, podobnie jak wzór renifera na czerwonej poszewce. Na gałązkach powiesiłam upieczone przez nas pierniczki i malutkie bombki. Na karniszu zawisły świąteczne światełka. Ozdoby nie kosztowały nas prawie nic, a wprowadziły cudowny nastrój, szczególnie wieczorem, kiedy zapalaliśmy światełka i świece :) 

Wesołych świąt!

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...